O nás

Srdečne vás vítame a tešíme sa, že ste navštívili našu stránku www.cosmoflowers.sk.

Tak v skratke sa vám predstavíme.

Sme spoločnosť, ktorá sa zaoberá aranžérskym materiálom a sme tu pre Vás od roku 2004.

Začínali sme od malých kvetinárstiev, ktoré navštevujeme dodnes. Neskôr sme začali zásobovať aj veľkoobchody a takisto vyvážame tovar aj do blízkeho zahraničia.

Postupne sa spoločnosť rozširovala a to nielen čo sa týka množstva produktov na našich skladoch ale aj počtom obchodných zástupcov, ktorý Vám ochotne dovezú tovar priamo na Vašu prevádzku za každého počasia a Vy nemusíte nikam chodiť, ale venovať sa Vašej práci a aranžovaniu. Zásobujeme celé Slovensko od východu až po západ, juh a sever a to tak kvetinárstva, pohrebníctva, niektoré záhradníctva ako aj svadobné salóny.

Zároveň rozširujeme naše služby aj pre Vás koncových zákazníkov, aby ste si z pohodlia domova mohli objednať všetko pre Vaše kreatívne výtvory, ktoré budú prinášať radosť do Vašich domovov.

Náš tím tvoria skvelí ľudia, vďaka ktorým môžeme prinášať radosť vám všetkým tvorivým a kreatívnym osôbkam. Od roku 2017 spolupracujeme aj s kuriérskou spoločnosťou DPD, ktorá bude dodávať zásielky jednak Vám našim koncovým zákazníkom, ale táto služba je dostupná aj pre maloobchníkov a veľkoobchodníkov, ktorí primárne využívajú dodávky našimi obchodnými zástupcami ale využitím tejto služby je možné dodať tovar aj v inej dobe ako je náš pravidelný 2-týždňový rozvoz.

Od začiatku budovania našej firmy bolo a je našim cieľom a prioritou prinášať ku Vám ,, lásku“ v podobe darčekových, dekoračných, floristických predmetov, ,,radosť“ z kreatívnej práce a ,,aktuálne trendy - novinky a inšpirácie vo vytváraní handmade výrobkov .

Všetko čo robíme, robíme s láskou a radosťou.

Momentálne dovážame produkty z viac ako 11 štátov sveta, v našej ponuke tak nájdete exotické sušené plody a kvety z Indie a Afriky, náplne do tavných pištolí z Taiwanu, fixky na stuhy z Japonska, islandské machy z Fínska, dovážame aj dekoračné spreje a sprej SPRING na listy z Holandska, UNION sprej a sneh v spreji z Nemecka, drôty na viazanie kytíc z Poľska a mnoho iného.

Veríme, že vás okúzlia naše kreatívne, dekoračné materiály, floristické predmety, darčeky a pomôcky, ktoré Vám pomôžu vytvárať vlastné výrobky priamo z pohodlia vášho domova. Nájdete u nás množstvo drobných maličkostí, z ktorých si viete vyrobiť nádherné a originálne výrobky, dekorácie či pre seba alebo ostatných. Sme tu pre vás aby sme vás inšpirovali a našou ponukou vám pomohli pri vytváraní niečoho pekného a výnimočného.

Keďže je pre nás naša práca zároveň aj našim hobby, neustále sledujeme vývoj nových materiálov, farieb atď. a snažíme sa prinášať nové trendy a novinky priamo ku vám domov. Zároveň sa snažíme vyjsť vám v ústrety s našou rozširujúcou sa ponukou produktov.

Dúfame a veríme, že v našom e-shope nájdete všetko čo hľadáte.

Ak by ste mali akékoľvek pripomienky alebo priania či už k produktom alebo objednávkam prosím kontaktujte nás a radi vám zodpovieme vaše požiadavky.

Tešíme sa na naše spoločné tvorenie :)